Saturday Vase Competition

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
A E I Rugby First 1st Round
A F C Solihull Adults Open Aged 1st Round
A F C Somers First 1st Round
Alcester Town First 1st Round
Alvis Sporting Club First 1st Round
Ambleside Sports First 1st Round
Azaad Sports Saturday First 1st Round
Barnt Green Spartak First 1st Round
Barton United First 1st Round
Birmingham Irish First 1st Round
Boldmere Sports & Social Falcons First 1st Round
Brinklow Saturday First 1st Round
Bustleholme First 1st Round
C P A First 1st Round
Castle Vale Town Adults First 1st Round
Christ The King First 1st Round
Continental Star First 1st Round
Copsewood (Coventry) First 1st Round
Coton Green Saturday First 1st Round
Coton Green Saturday First Final
Coventrians First 1st Round
Coventry Colliery First 1st Round
Crusaders First 1st Round
Darlaston Town (1874) C I C First 1st Round
Earlswood Town First 1st Round
Emerald Athletic Junior Saturday First 1st Round
Enville Athletic First 1st Round
F C Premier 2008 First 1st Round
F C Stratford First 1st Round
Folly Lane B C O B Assoc First 1st Round
Gornal First First 1st Round
Hampton SNR Saturday First 1st Round
Handsworth G S O B First 1st Round
Hawkes Mill Sports First 1st Round
Henley Forest of Arden First 1st Round
Jaguar Daimler First 1st Round
Jet Blades First 1st Round
Kings Heath O B First 1st Round
Knowle First 1st Round
Leamington Hibernian First 1st Round
Moors Academy First Team 1st Round
Northfield Town First 1st Round
Old Hill First 1st Round
Old Wulfrunians First 1st Round
Paget Rangers 2011 First 1st Round
Penncroft First 1st Round
Peugeot Millpool First 1st Round
Redditch Borough First 1st Round
Shipston Excelsior First 1st Round
Silhill First 1st Round
Smithswood Firs First 1st Round
Stockton Saturday First 1st Round
Sutton United First 1st Round
Team Dudley First 1st Round
Tipton Town First 1st Round
Tipton Youth Seniors First 1st Round
Village First A 1st Round
Wake Green Amateur First 1st Round
Wednesfield First 1st Round
Wednesfield First Final
West Bromwich United First 1st Round
Whitnash Town First 1st Round
Wolverhampton United First 1st Round
Wonder Vaults First 1st Round
Woodlands W M C First 1st Round
Wrens Nest First 1st Round
1st Round
1. 15/10/16  00:00 Village First A VS Northfield Town First
[+]
2. 05/11/16  00:00 Wonder Vaults First VS A F C Somers First
[+]
3. 15/10/16  00:00 Redditch Borough First VS Old Hill First
[+]
4. 15/10/16  00:00 Copsewood (Coventry) First VS Coventry Colliery First
[+]
5. 15/10/16  00:00 Folly Lane B C O B Assoc First VS Coventrians First
[+]
6. 15/10/16  00:00 Barnt Green Spartak First VS Wrens Nest First
[+]
7. 15/10/16  00:00 Emerald Athletic Junior Saturday First VS Enville Athletic First
[+]
8. 15/10/16  00:00 Wake Green Amateur First VS Hampton SNR Saturday First
[+]
9. 15/10/16  00:00 Moors Academy First Team VS Barton United First
[+]
10. 15/10/16  00:00 Christ The King First VS Sutton United First
[+]
11. 15/10/16  00:00 F C Premier 2008 First VS Smithswood Firs First
[+]
12. 15/10/16  00:00 Jaguar Daimler First VS Earlswood Town First
[+]
13. 15/10/16  00:00 Tipton Youth Seniors First VS Woodlands W M C First
[+]
14. 15/10/16  00:00 Handsworth G S O B First VS Kings Heath O B First
[+]
15. 15/10/16  00:00 Boldmere Sports & Social Falcons First VS Jet Blades First
[+]
16. 15/10/16  00:00 Castle Vale Town Adults First VS A E I Rugby First
[+]
17. 15/10/16  00:00 Silhill First VS Team Dudley First
[+]
18. 15/10/16  00:00 Whitnash Town First VS Shipston Excelsior First
[+]
19. 15/10/16  00:00 Tipton Town First VS Wolverhampton United First
[+]
20. 15/10/16  00:00 Coton Green Saturday First VS West Bromwich United First
[+]
21. 15/10/16  00:00 Crusaders First VS Paget Rangers 2011 First
[+]
22. 15/10/16  00:00 Wednesfield First VS Old Wulfrunians First
[+]
23. 15/10/16  00:00 A F C Solihull Adults Open Aged VS Knowle First
[+]
24. 19/10/16  19:45 Bustleholme First VS Penncroft First
[+]
25. 15/10/16  00:00 Ambleside Sports First VS Leamington Hibernian First
[+]
26. 15/10/16  00:00 C P A First VS Alcester Town First
[+]
27. 15/10/16  00:00 Birmingham Irish First VS Brinklow Saturday First
[+]
28. 15/10/16  00:00 Darlaston Town (1874) C I C First VS Azaad Sports Saturday First
[+]
29. 15/10/16  00:00 Henley Forest of Arden First VS F C Stratford First
[+]
30. 15/10/16  00:00 Stockton Saturday First VS Peugeot Millpool First
[+]
31. 15/10/16  00:00 Continental Star First VS Alvis Sporting Club First
[+]
32. 15/10/16  00:00 Hawkes Mill Sports First VS Gornal First First
[+]
2nd Round
33. 19/11/16  00:00 A E I Rugby First VS Henley Forest of Arden First
[+]
34. 03/12/16  00:00 Birmingham Irish First VS Moors Academy First Team
[+]
35. 19/11/16  00:00 Handsworth G S O B First VS Whitnash Town First
[+]
36. 19/11/16  00:00 Tipton Town First VS Smithswood Firs First
[+]
37. 19/11/16  00:00 Tipton Youth Seniors First VS Hawkes Mill Sports First
[+]
38. 19/11/16  00:00 Silhill First VS Paget Rangers 2011 First
[+]
39. 19/11/16  00:00 Barnt Green Spartak First VS Stockton Saturday First
[+]
40. 19/11/16  00:00 Earlswood Town First VS Coton Green Saturday First
[+]
41. 19/11/16  14:30 Wonder Vaults First VS Christ The King First
[+]
42. 19/11/16  00:00 Wednesfield First VS Ambleside Sports First
[+]
43. 19/11/16  00:00 Enville Athletic First VS Knowle First
[+]
44. 19/11/16  14:15 Redditch Borough First VS Coventry Colliery First
[+]
45. 19/11/16  00:00 Darlaston Town (1874) C I C First VS Alcester Town First
[+]
46. 19/11/16  00:00 Alvis Sporting Club First VS Jet Blades First
[+]
47. 19/11/16  00:00 Northfield Town First VS Coventrians First
[+]
48. 19/11/16  00:00 Hampton SNR Saturday First VS Bustleholme First
[+]
3rd Round
49. 17/12/16  00:00 Darlaston Town (1874) C I C First VS Alvis Sporting Club First
[+]
50. 17/12/16  00:00 Tipton Town First VS A E I Rugby First
[+]
51. 17/12/16  00:00 Northfield Town First VS Stockton Saturday First
[+]
52. 17/12/16  00:00 Wednesfield First VS Christ The King First
[+]
53. 17/12/16  00:00 Coton Green Saturday First VS Moors Academy First Team
[+]
54. 17/12/16  00:00 Whitnash Town First VS Paget Rangers 2011 First
[+]
55. 17/12/16  00:00 Knowle First VS Hawkes Mill Sports First
[+]
56. 17/12/16  00:00 Hampton SNR Saturday First VS Redditch Borough First
[+]
4th Round
57. 11/02/17  15:00 Northfield Town First VS Alvis Sporting Club First
[+]
58. 21/01/17  00:00 Tipton Town First VS Hawkes Mill Sports First
[+]
59. 21/01/17  00:00 Coton Green Saturday First VS Whitnash Town First
[+]
60. 21/01/17  00:00 Wednesfield First VS Redditch Borough First
[+]
Quarter-Final
61. 18/03/17  15:00 Tipton Town First VS Coton Green Saturday First
[+]
62. 18/03/17  15:00 Northfield Town First VS Wednesfield First
[+]
Final
63. 13/05/17  14:00 Coton Green Saturday First VS Wednesfield First
[+]
WGS
Help Centre