Saturday Vase Competition

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
A E I Rugby First 1st Round
A F C Solihull Adults Open Aged 1st Round
A F C Somers First 1st Round
A F C Wednesbury Saturday 1 1st Round
Alcester Town First 1st Round
Ambleside Sports First 1st Round
Barnt Green Spartak First 1st Round
Birmingham Irish First 1st Round
Birmingham Tigers First 1st Round
Birmingham University Medics First 1st Round
Boldmere Sports & Social Falcons First 1st Round
Bustleholme First 1st Round
C P A First 1st Round
C T Shush First 1st Round
Castle Vale Town Adults First 1st Round
Central Ajax Senior Saturday First 1st Round
Christ The King First 1st Round
Continental Star First 1st Round
Copsewood (Coventry) First 1st Round
Coton Green Saturday First (bye) 1st Round
Coventrians First 1st Round
Coventry Colliery First 1st Round
Crusaders First 1st Round
Darlaston Town (1874) C I C First 1st Round
Dunlop First 1st Round
Earlswood Town First 1st Round
Enville Athletic First 1st Round
F C Darlaston First 1st Round
F C Premier 2008 First 1st Round
F C Stratford First 1st Round
Folly Lane B C O B Assoc First 1st Round
G N P Sports Saturday GNP Sports 1st Round
Gornal Athletic First 1st Round
Gornal First First 1st Round
Hampton SNR Saturday First 1st Round
Hawkes Mill Sports First 1st Round
Henley Forest of Arden First 1st Round
Jet Blades First 1st Round
Kings Heath O B First 1st Round
Knowle First 1st Round
Leamington Hibernian First 1st Round
Moors Academy First Team 1st Round
Northfield Town First Team 1st Round
Old Hill First 1st Round
Old Wulfrunians First 1st Round
Oldbury United 1st Team 1st Round
Redditch Borough First 1st Round
Rugby Borough Adults 1st Round
Shipston Excelsior First 1st Round
Silhill First 1st Round
Smithswood Firs MFL 1st Round
Sutton United First 1st Round
Team Dudley First 1st Round
Tipton Town First 1st Round
Triumph Athletic First 1st Round
Village First A 1st Round
Wake Green Amateur First 1st Round
Whitnash Town First 1st Round
Willenhall Town First 1st Round
Wolverhampton United First 1st Round
Wonder Vaults First 1st Round
Woodlands W M C First 1st Round
Wrens Nest First 1st Round
1st Round
1. 21/10/17  00:00 Enville Athletic First VS Shipston Excelsior First
[+]
2. 21/10/17  00:00 Jet Blades First VS Copsewood (Coventry) First
[+]
3. 21/10/17  00:00 Moors Academy First Team VS F C Premier 2008 First
[+]
4. 21/10/17  00:00 Ambleside Sports First VS Smithswood Firs MFL
[+]
5. 21/10/17  00:00 Darlaston Town (1874) C I C First VS A E I Rugby First
[+]
6. 21/10/17  00:00 Knowle First VS Christ The King First
[+]
7. 21/10/17  00:00 C P A First VS Rugby Borough Adults
[+]
8. 21/10/17  00:00 Continental Star First VS Birmingham Irish First
[+]
9. 07/10/17  00:00 F C Stratford First VS Gornal Athletic First
[+]
10. 21/10/17  00:00 Team Dudley First VS Wolverhampton United First
[+]
11. 21/10/17  00:00 Sutton United First VS Bustleholme First
[+]
12. 21/10/17  00:00 Coventrians First VS Willenhall Town First
[+]
13. 11/11/17  00:00 Hawkes Mill Sports First VS Gornal First First
[+]
14. 04/11/17  00:00 Triumph Athletic First VS Village First A
[+]
15. 21/10/17  00:00 Redditch Borough First VS Wake Green Amateur First
[+]
16. 21/10/17  00:00 Barnt Green Spartak First VS C T Shush First
[+]
17. 21/10/17  00:00 A F C Solihull Adults Open Aged VS Alcester Town First
[+]
18. 21/10/17  00:00 Silhill First VS Wrens Nest First
[+]
19. 21/10/17  00:00 Birmingham University Medics First VS Tipton Town First
[+]
20. 21/10/17  00:00 Wonder Vaults First VS Boldmere Sports & Social Falcons First
[+]
21. 21/10/17  15:00 F C Darlaston First VS Oldbury United 1st Team
[+]
22. 21/10/17  00:00 Northfield Town First Team VS A F C Wednesbury Saturday 1
[+]
23. 21/10/17  00:00 A F C Somers First VS Henley Forest of Arden First
[+]
24. 21/10/17  00:00 Old Hill First VS Coventry Colliery First
[+]
25. 04/11/17  00:00 Folly Lane B C O B Assoc First VS Kings Heath O B First
[+]
26. 21/10/17  00:00 Hampton SNR Saturday First VS Central Ajax Senior Saturday First
[+]
27. 21/10/17  00:00 Leamington Hibernian First VS Whitnash Town First
[+]
28. 21/10/17  00:00 Dunlop First VS G N P Sports Saturday GNP Sports
[+]
29. 21/10/17  00:00 Old Wulfrunians First VS Crusaders First
[+]
30. 21/10/17  00:00 Birmingham Tigers First VS Castle Vale Town Adults First
[+]
31. 21/10/17  00:00 Earlswood Town First VS Woodlands W M C First
[+]
2nd Round
32. 18/11/17  00:00 Shipston Excelsior First VS Copsewood (Coventry) First
[+]
33. 18/11/17  00:00 Moors Academy First Team VS Smithswood Firs MFL
[+]
34. 18/11/17  00:00 Darlaston Town (1874) C I C First VS Christ The King First
[+]
35. 18/11/17  00:00 Rugby Borough Adults VS Birmingham Irish First
[+]
36. 18/11/17  00:00 F C Stratford First VS Wolverhampton United First
[+]
37. 18/11/17  00:00 Bustleholme First VS Coventrians First
[+]
38. 18/11/17  00:00 Hawkes Mill Sports First VS Triumph Athletic First
[+]
39. 18/11/17  00:00 Wake Green Amateur First VS Barnt Green Spartak First
[+]
40. 18/11/17  00:00 Alcester Town First VS Silhill First
[+]
41. 18/11/17  00:00 Birmingham University Medics First VS Boldmere Sports & Social Falcons First
[+]
42. 18/11/17  00:00 Oldbury United 1st Team VS Northfield Town First Team
[+]
43. 18/11/17  00:00 A F C Somers First VS Coventry Colliery First
[+]
44. 18/11/17  00:00 Folly Lane B C O B Assoc First VS Central Ajax Senior Saturday First
[+]
45. 18/11/17  00:00 Whitnash Town First VS Dunlop First
[+]
46. 18/11/17  00:00 Old Wulfrunians First VS Birmingham Tigers First
[+]
47. 18/11/17  10:10 Earlswood Town First VS Coton Green Saturday First
[+]
WGS
Help Centre