Sunday Amateur Cup (formerly Sunday Junior)

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
A F C Norton Main (bye) 1st Round
A F C Pleck Blues (bye) 1st Round
A F C United First 1st Round
Albion Tividale First (bye) 1st Round
Attleborough Potters First 1st Round
Balls To Cancer First (bye) 1st Round
Boldmere St Michaels Sunday First 1st Round
Bradmore Social First 1st Round
Bulkington FC (bye) 1st Round
Cabin First (bye) 1st Round
Claregate Park Rangers CPR (bye) 1st Round
Cleveland Wanderers First 1st Round
Codsall Station First 1st Round
Coleshill Rangers 1st Team 1st Round
Concero First (bye) 1st Round
Cross Keys United 1st Team 1st Round
Crown (Nuneaton) First (bye) 1st Round
Darkside First (bye) 1st Round
Drakes Drum First (bye) 1st Round
Empire Ambush First 1st Round
F C Sportsmans First (bye) 1st Round
Fairfield United Purples (bye) 1st Round
Finham Park Alvis First (bye) 1st Round
Four Provinces Firsts (bye) 1st Round
Frank Parker Open Aged (bye) 1st Round
Glades United Open Aged (bye) 1st Round
Glascote Swifts Reserves (bye) 1st Round
Great Barr Football club (bye) 1st Round
Great Barr Rangers First 1st Round
Guru Ravidass First 1st Round
Halfway Second 1st Round
Hawkesmill Social Hawkesmill Social 1st Round
Holbrooks United First 1st Round
Humber First (bye) 1st Round
Hurley Kings Adult First 1st Round
Kings Norton Sporting First 1st Round
Langley Town First (bye) 1st Round
Leamington Hibernian Sunday First (bye) 1st Round
Mile Oak Rovers Sunday Rovers (bye) 1st Round
Monks Bridge United MENS 1st Round
Netherton First 1st Round
Newbridge Open Aged (bye) 1st Round
Norton Athletic First (bye) 1st Round
Old Oscott First 1st Round
Oldbury United U21 1st Round
Olton Orient First (bye) 1st Round
Olympic Royals First (bye) 1st Round
P A B First 1st Round
Panthers United First 1st Round
Parklands C V T First (bye) 1st Round
Partizan Belgrave Male open age 18-36 (bye) 1st Round
Penn Rovers Adults 1st Round
Phoenix Youth Seniors First 1st Round
Polesworth FC (bye) 1st Round
Premier United First 1st Round
Princethorpe Reds 1st Round
Punchbowl Kingshurst First (bye) 1st Round
Radford Social First 1st Round
Redditch Borough Sunday First (bye) 1st Round
Redditch United Cross First (bye) 1st Round
Romilly Rovers 1sts (bye) 1st Round
Royal Eagles First 1st Round
Royal Oak Rangers First 1st Round
Shire Oak Bears A (bye) 1st Round
Sporting Beacon First 1st Round
St Johns Rangers First 1st Round
Stourbridge Celta Lions Firsts 1st Round
Streetly U21 First (bye) 1st Round
Sutton Tuns . (bye) 1st Round
T L Darby First (bye) 1st Round
Tap House Rangers Firsts (bye) 1st Round
Tettenhall Sunday First (bye) 1st Round
Trysull Sunday U21 (bye) 1st Round
U T C Jones Road WMC First (bye) 1st Round
Warwick Boar FC (bye) 1st Round
Water Orton Amateur Black and Blue (bye) 1st Round
Welsh Warriors First (bye) 1st Round
Wheel First 2nd Round
Wing Jobs First (bye) 1st Round
Withymoor First 1st Round
Wollaston Village First 1st Round
Wombourne Athletic First (bye) 1st Round
1st Round
1. 01/10/17  11:00 Holbrooks United First VS Sporting Beacon First
[+]
2. 01/10/17  00:00 Oldbury United U21 VS Royal Eagles First
[+]
3. 01/10/17  00:00 Royal Oak Rangers First VS Great Barr Rangers First
[+]
4. 01/10/17  00:00 Netherton First VS Radford Social First
[+]
5. 01/10/17  00:00 Withymoor First VS Boldmere St Michaels Sunday First
[+]
6. 01/10/17  00:00 Codsall Station First VS Old Oscott First
[+]
7. 01/10/17  00:00 Wollaston Village First VS Monks Bridge United MENS
[+]
8. 22/10/17  00:00 Panthers United First VS Princethorpe Reds
[+]
9. 01/10/17  00:00 A F C United First VS Kings Norton Sporting First
[+]
10. 08/10/17  00:00 Hurley Kings Adult First VS P A B First
[+]
11. 01/10/17  00:00 Attleborough Potters First VS Hawkesmill Social Hawkesmill Social
[+]
12. 01/10/17  00:00 Penn Rovers Adults VS Phoenix Youth Seniors First
[+]
13. 01/10/17  00:00 Cleveland Wanderers First VS Empire Ambush First
[+]
14. 01/10/17  00:00 Stourbridge Celta Lions Firsts VS Coleshill Rangers 1st Team
[+]
15. 01/10/17  10:30 Halfway Second VS Guru Ravidass First
[+]
16. 01/10/17  00:00 Cross Keys United 1st Team VS St Johns Rangers First
[+]
17. 01/10/17  00:00 Premier United First VS Bradmore Social First
[+]
2nd Round
18. 05/11/17  00:00 Redditch Borough Sunday First VS T L Darby First
[+]
19. 05/11/17  00:00 Empire Ambush First VS Royal Eagles First
[+]
20. 05/11/17  00:00 Attleborough Potters First VS Old Oscott First
[+]
21. 05/11/17  00:00 Wheel First VS Olympic Royals First
[+]
22. 05/11/17  00:00 Radford Social First VS A F C Norton Main
[+]
23. 05/11/17  00:00 St Johns Rangers First VS Drakes Drum First
[+]
24. 05/11/17  00:00 Great Barr Football club VS Princethorpe Reds
[+]
25. 05/11/17  00:00 Punchbowl Kingshurst First VS Olton Orient First
[+]
26. 05/11/17  00:00 A F C Pleck Blues VS Withymoor First
[+]
27. 05/11/17  00:00 Wombourne Athletic First VS Norton Athletic First
[+]
28. 05/11/17  00:00 Darkside First VS Balls To Cancer First
[+]
29. 12/11/17  11:00 Monks Bridge United MENS VS Langley Town First
[+]
30. 05/11/17  00:00 Polesworth FC VS Albion Tividale First
[+]
31. 05/11/17  00:00 Phoenix Youth Seniors First VS Leamington Hibernian Sunday First
[+]
32. 05/11/17  00:00 Cabin First VS Redditch United Cross First
[+]
33. 05/11/17  00:00 Romilly Rovers 1sts VS Streetly U21 First
[+]
34. 05/11/17  10:30 Shire Oak Bears A VS Coleshill Rangers 1st Team
[+]
35. 05/11/17  10:30 Glades United Open Aged VS Bradmore Social First
[+]
36. 05/11/17  00:00 Halfway Second VS Humber First
[+]
37. 05/11/17  00:00 Parklands C V T First VS Fairfield United Purples
[+]
38. 05/11/17  00:00 Sutton Tuns . VS Welsh Warriors First
[+]
39. 05/11/17  00:00 U T C Jones Road WMC First VS Glascote Swifts Reserves
[+]
40. 05/11/17  00:00 Four Provinces Firsts VS Mile Oak Rovers Sunday Rovers
[+]
41. 05/11/17  00:00 Great Barr Rangers First VS Crown (Nuneaton) First
[+]
42. 05/11/17  00:00 Partizan Belgrave Male open age 18-36 VS Warwick Boar FC
[+]
43. 05/11/17  00:00 Finham Park Alvis First VS Concero First
[+]
44. 05/11/17  00:00 Hurley Kings Adult First VS Frank Parker Open Aged
[+]
45. 05/11/17  00:00 Holbrooks United First VS Tettenhall Sunday First
[+]
46. 05/11/17  00:00 Kings Norton Sporting First VS Newbridge Open Aged
[+]
47. 05/11/17  00:00 Tap House Rangers Firsts VS Claregate Park Rangers CPR
[+]
48. 05/11/17  00:00 F C Sportsmans First VS Wing Jobs First
[+]
49. 05/11/17  00:00 Water Orton Amateur Black and Blue VS Trysull Sunday U21
[+]
3rd Round
50. 03/12/17  00:00 Redditch Borough Sunday First VS Olton Orient First
[+]
51. 03/12/17  00:00 Wheel First VS Great Barr Rangers First
[+]
52. 03/12/17  00:00 Withymoor First VS Darkside First
[+]
53. 03/12/17  00:00 Water Orton Amateur Black and Blue VS Newbridge Open Aged
[+]
54. 03/12/17  00:00 Sutton Tuns . VS Phoenix Youth Seniors First
[+]
55. 03/12/17  00:00 Parklands C V T First VS Radford Social First
[+]
56. 03/12/17  00:00 Romilly Rovers 1sts VS Tettenhall Sunday First
[+]
57. 03/12/17  00:00 Halfway Second VS Tap House Rangers Firsts
[+]
58. 03/12/17  00:00 Albion Tividale First VS Mile Oak Rovers Sunday Rovers
[+]
59. 03/12/17  00:00 Concero First VS Frank Parker Open Aged
[+]
60. 03/12/17  00:00 St Johns Rangers First VS U T C Jones Road WMC First
[+]
61. 03/12/17  00:00 Partizan Belgrave Male open age 18-36 VS Shire Oak Bears A
[+]
62. 03/12/17  00:00 F C Sportsmans First VS Glades United Open Aged
[+]
63. 03/12/17  10:30 Great Barr Football club VS Langley Town First
[+]
64. 03/12/17  00:00 Wombourne Athletic First VS Old Oscott First
[+]
65. 03/12/17  00:00 Redditch United Cross First VS Empire Ambush First
[+]
WGS
Help Centre